SSPL
Stichting Sportpromotie Leiderdorphome.html
 
 

OVERZICHT

Winnaars Leiderdorpse Sportverkiezingen


Talenten Meisjes

2016 Luna Walsh (ritmische gymnastiek)

2017 Angel Daleman

2018 Angel Daleman


Talenten Jongens

2016 Calvin van Stenus (badminton)

2017 Diede Roozeboom

2018 Twan van der Zeeuw


SPORTMAN

1995 geen kandidaten

1996 Ruud Borst

1997 Ruud Borst

1998 Jeroen Piket

1999 Ruud Borst

2000 Ruud Borst

2001 Vincent v.d. Kooy

2002 geen kandidaten

2003 Frank van der Groen

2004 Tim Brouwer de Koning (Athletiek)

2005 Robert van Berkel (de Zijl-LGB)

2006 Santy Hulst (R.C.L., nu jeugd A.Z. - voetbal)

2007 Tim Christen (Roeien)

2008 Tom Altink (Rugby)

2009 Boudewijn Roëll (roeien)

2010 Niels en Pieter van Straaten (Hockey)

2011 Michael Schouten (Voetbal)

2012 Bram de Winter (Volleybal)

2013 Bryce Hollmann (Kanopolo)

2014 Nick Pikaar (korfbal)

2015 Jelte van Atten (hardlopen)

2016 Jorrit Croon (hockey)

2017 Jeroen Kampschreur

2018 Jeroen Kampschreur


SPORTVROUW

1995 Jorien Kleywegt (de Zijl-LGB)

1996 Maureen de Lange

1997 Melanie de Lange

1998 Maureen en Melanie de Lange

1999 Katja Nossik

2000 Melanie de Lange

2001 Connie Keijzer

2002 Sabine Gorter (Leiden Athletiek)

2003 Lisa Hortensius (SVL Schaken)

2004 Anouk Zoutendijk (shorttrack)

2005 Tanja Nossik (De Munnik)

2006 Nicole Beukers (Die Leythe)

2007 Regina Bruins (Wielrennen)

2008 Nicole Beukers (Roeien)

2009 Regina Bruins (Wielrennen)

2010 Anne-Floor Kunkeler (Snowboarding)

2011 Willemijn de Voogt (Schaken)

2012 Yeun Ting Ho (Wushu)

2013 Ilse Klement (Roeien)

2014 Kelly Moerland

2015 Eva Reinders (kogelslingeren)

2016 Kyara Tjin-A-Lim (atletiek)

2017 Rozanne Voorvelt

2018 Rozanne Voorvelt


SPORTTEAM

1995 Alecto dames 1

1996 BVL Dames 1

1997 BVL meisjes junioren

1998 BVL meisjes junioren

1999 BVL dames 1

2000 RCL heren 1

2001 SVL (D-team schaken)

2002 RCL dames 1

2003 Velocitas 1

2004 Ruitervereniging Liethorp

2005 Velocitas 1

2006 RCL heren 1

2007 RCL dames 1 (Voetballen)

2008 Velocitas (Korfbal)

2009 LTC De Munnik dames I (Tennis)

2010 Alecto meisjes A1 (Hockey)

2011 RCL dames 1 (Voetballen)

2012 Velocitas 1 (Korfbal)

2013 Regenboog zeilteam van Leiderdorp (Zeilen)

2014 LG team De Titanen Alecto

2015 Alecto A1 meisjes (Hockey)

2016 Dames 1 Aquadraat (Waterpolo)

2017 Dames 1 RCL Voetbal

2018 Velocitas 1


SPORTVERENIGING

1995 Leiderdorpse Reddingsbrigade

1996 SV Velocitas

1997 BVLeiderdorp

1998 RCL

1999 Schaakvereniging Leiderdorp

2000 Ruitervereniging Liethorp

2001 SV Velocitas

2002 Ruitervereniging Liethorp

2003 Hockeyvereniging Alecto

2004 Schaakvereniging Leiderdorp

2005 RCL

2006 Schaakvereniging Leiderdorp

2007 Schaakvereniging Leiderdorp

2008 Ruitervereniging Liethorp

2009 Hockeyvereniging Alecto

2010 Asopos (Roeien)

2011 RCL (Voetbal)

2012 Kanovereniging Rijnland

2013 Hockeyvereniging Alecto (hockey)

2014 Vereniging IJssport Leiderdorp

2015 De Blauwe Schuit (zeilen)

2016 Korfbalvereniging Velocitas

2017 Voetbalvereniging RCL

2018 Kano Rijnland


AANMOEDIGINGSPRIJS

1995 BVL meisjes junioren

1996 SVL jeugd (schaken)

Twan Martijn (de Zijl-LGB)

1997 De Rijnsleutels jeugd

Guido van Laar (Alecto)

1998 Sparta meisjes 11/12 jaar

Jolanda Pleiter (Alecto)

1999 Ewoud v.d. Kooy (Swift)

Sanne van Bohemen (BVL)

2000 SVL jeugd (schaken)

Claire van Ettekoven (Alecto)

2001 Peter van Ooik (Alecto)

RCL dames 1

2002 Imro Nai-Chung-Tong (IJssport Leiderdorp)

2003 RCL d1

2004 RCL-meisjes pupillen

2005 Myrre Hortensius (schaken)

2006 Regina Bruins (Regio Team West – wielrennen)

2007 Alle genomineerden t.w.

                     Maarten-Max Moerman Zeilen

                     Wouter Breel Basketbal

                     Lotte Kunkeler Snowboarden

2008 Anne Monique Huijg

2009 Willemijn Kallenberg (Basketbal)

2010 Bas Louwers (Tennis)

2011 Jorrit Croon (Alecto), Chris Sulalai (Alphense boys), Romy Siera  (RCL)

2012 Jeroen Kampschreur (rolstoelbasketbal)

2013 Thijmen Piket (hockey)

2014 Olivia Mulready (turnen)

2015 Diede Rozeboom (turnen)

2016 zie Talenten

           

SPORTVRIJWILLIGER

1996 Adam van der Luit (Vereniging IJssport Leiderdorp)

1997 Rinus Rijnsburger (RCL)

1998 Loes Gans (Velocitas)

1999 Marieke Kranenburg (Leython)

2000 Ger Renes (DVO)

2001 Piet en Gerda v.d. Meer (COVS)

2002 Marlinde Oosterhof (Velocitas)

2003 Aad Pleij (Parabowls)

2004 Loes en Peter Prillwitz (Alecto)

2005 Martijn Verhaar (DKD)

2006 Avond-Vierdaagse Commissie (Velocitas – Korfbal/wandelsport)

2007 Alle genomineerden t.w.

                     John de Lange (IJsvereniging Leiderdorp)

                     Priscilla van Riet (Hartscoop hockeytoernooi Alecto)

                     Gerard Flippo (RCL voetbalvereniging)

2008 Lizelotte Wolter (hockey scheidsrechter)

          en de Organisatie Triathlon Leiderdorp

2009 Organisatie dubbele interland Nederland-Duitsland (Alecto hockey)

          Jos van der Lubbe (voorzitter Leython DC Volleybal)

          Organisatie NK Skeeleren (Schaats- en Skeelervereniging Leiderdorp)

2010  Wim Scholte (Nordic Walking)

         Hans Rozier (gastheer Alecto)

         Willem van Velzen (Ijsbaan Leiderdorp)

         Petra en Henk Zierikzee (Velocitas)

2011 Trimheren Alecto, Jaap de Kok (BVL), Tom de Boer (Asopos)

2012 Joep Pardoel (Jespa)

2013 Ronald van der Meel (Basketball BVL)

2014 Teun Rietveld (RCL voetbal)

2015 Simone van Meurs (BVL)

2016 Kim Vos (De Blauwe Schuit)

2017 Hilde van Herwijnen

2018 Johan van Velzen (RCL)


PECHPRIJS

1997 Leiderdorpse Reddingsbrigade

1998 Vincent v.d. Kooy (Swift)

1999 geen kandidaten

2000 Maureen de Lange

2001 Alfons Groenendijk

2002 Rinus Rijnsburger (RCL)








 

SPORTVERKIEZINGEN

Klik op de jaartallen

voor de overzichten

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006  2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011

2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016

| 2017 | 2018 |